


150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Підшипник 180211 (6211-2RS) АМАТА
| Внутрішній діаметр. | 55 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | МТЗ-80 |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |