


190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Підшипник 6207 2RSR ZVL SLOVAKIA
| Внутрішній діаметр. | 35 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | МТЗ-80 |
| Гарантийный срок | 12 |