


90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Підшипник 6305 2RS BEARINGS
| Внутрішній діаметр. | 25 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Производитель | RS |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | МТЗ-80 |
| Гарантийный срок | 12 |