


360 ₴
Підшипник 6212 ZVL SLOVAKIA
| Висота | 22 мм |
| Внутрішній діаметр. | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | МТЗ-80 |
| Гарантийный срок | 12 |