


320 ₴
Підшипник 0195 (N 310) ABASTO
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 27 мм |
| Внутрішній діаметр. | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | МТЗ-80 |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |