Продавець АГРОЛОСК розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
Запчасти к сельхозтехнике АГРОЛОСК
  • 1
  • 2
  • 3

Ремені комбайна Поліссі (Палессе)

Ремені для комбайнів виготовлені як найбільш посилена версія і призначені для роботи в особливо складних умовах експлуатації. Ремені для сільгосптехніки працюють при постійному впливі сонця, вітру, попаданні пилу, піску, каміння, бруду між ремінь та шківи, великих навантаженнях і тривалому періоді роботи.

Ремені для комбайнів виготовлені у повній відповідності з оригінальними ременями для того чи іншого комбайна.

Ми пропонуємо величезний асортимент продукції — ремені для комбайнів:CLAAS, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, SEMA, FORTSCHRITT, CASE IH, BIZON, DEUTZ FAHR, FIAT, LAVERDA, LAVERDA FIATAGRI, VOLVO, SAMPO ROSENLEW, DEUTZ FAHR/SAMPO ROSENLEW, DRONNINGBORG, HOLMER, KLEINE, MASSEY FERGUSON, CNH, SAMPO, Brak danych.

Ремені для сільгосптехніки виробляються з якісного сертифікованої сировини і проходять випробування на міцність тканини і її плетінь, ступінь зносу і перевіряються з урахуванням умов експлуатації на конкретному комбайні.

Наши приводные ремни для зерноуборочной техники, для комбайнов, для жаток, для сеялок обеспечат бесперебойную работу Вашей сельхозтехники.

1 2

Ремни для комбайнов изготовлены как наиболее усиленная версия и предназначены для работы в особо сложных условиях эксплуатации. Ремни для сельхозтехники работают при постоянном воздействии солнца, ветра, попадании пыли, песка, камней, грязи между ремень и шкивы, больших нагрузках и длительном периоде работы.

Ремни для комбайнов изготовлены в полном соответствии с оригинальными ремнями для того или иного комбайна.

Ми пропонуємо величезний асортимент продукції   ремені для комбайнів:CLAAS, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON, NEW HOLLAND, SEMA, FORTSCHRITT, CASE IH, BIZON, DEUTZ FAHR, FIAT, LAVERDA, LAVERDA FIATAGRI, VOLVO, SAMPO ROSENLEW, DEUTZ FAHR/SAMPO ROSENLEW, DRONNINGBORG, HOLMER, KLEINE, MASSEY FERGUSON, CNH, SAMPO, Brak danych.

Ремені для сільгосптехніки виробляються з якісного сертифікованої сировини і проходять випробування на міцність тканини і її плетінь, ступінь зносу і перевіряються з урахуванням умов експлуатації на конкретному комбайні.

Наші приводні ремені для зернозбиральної техніки, комбайнів, для жаток, для сівалок забезпечать безперебійну роботу Вашої техніки.