Продавець АГРОЛОСК розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
201 відгук
Запчастини до сільгосптехніки АГРОЛОСК
+380 (67) 703-47-55
+380 (95) 871-58-75

Навісне обладнання трактора т-150

Заднє навісне обладнання трактора т-150 являє важільно-шарнірний механізм до якого до якого кріплять навісне обладнання. Пристрій навісне встановлено на задній частині рами на двох опорних стійках і кронштейнах рами. Механізм задньої навіски включає в себе верхню вісь,вал з подьемными і наполегливими важелями,центральна тяга,дві розтяжки з ланцюгами,два раскоса,нижню вісь дві поздовжніми тягами.Вал важелів встановлений на верхній осі і вільно обертається на опорних втулках. На шліцьові кінці вала насаджені підйомні важелі. Лівий підйомний важіль має майданчик для контакту з важелем штока, в нижній паз якого входить головка штока гідравлічного циліндра, шарнірно закріплена за допомогою пальців При подачі робочої рідини в під поршневу порожнину шток циліндра висувається і повертає важіль штока, який в свою чергу підходить упором на майданчику лівого підйомного важеля і піднімає його У верхній вушку важеля штока і в лівому підйомному важелі виконані співвісні отвори, в які можна вставляти палець блокування опускання, коли трактор працює зі спеціальними агрегатами, вимагають примусового заглиблення робочих органів. У ці ж отвори входить палець наполегливої важеля, що допомагає утримувати знаряддя в транспортному положенні при тривалих переїздах (Т-150К).
Наполеглива важіль вільно насаджений на вал важелів. При його повороті і упорі нижнім кінцем в торець верхньої полиці швелера отвір верхнього плеча важеля поєднується з отворами важеля штока і підйомного важеля.
Тяга центральна оснащена двостороннім пружинним амортизатором, завдяки якому поліпшується копіювання рельєфу робочими органами сільськогосподарських машин і зменшуються ударні навантаження.
Центральная тяга может устанавливаться как на оси трактора, так и с необходимым смещением. Длину ее можно изменять с помощью регулировочной муфты и изменять таким образом глубину хода передних и задних рабочих органов орудия. Когда центральной тягой не пользуются, ее закрепляют на фиксаторе, который устанавливают на пальце подъемного рычага.
На нижней оси имеются две цилиндрические головки, к которым присоединены раздвижные нижние тяги, облегчающие навешивание орудий. В хвостовике передней вилки нижней тяги выполнен паз, в который проходит палец трубы задней головки. На величину продольного паза можно выдвинуть назад головку тяги и соединить с цапфой навесного орудия. После подачи трактора назад до выбора телескопичности в обеих продольных тягах в совмещенное отверстие трубы задней головки и хвостовика передней вилки нужно вставить и зафиксировать палец с рукояткой. Нижні тяги пов'язані з підйомними важелями за допомогою регульованих по довжині розкосів.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner